Blouse Beautiful Beige
Een mooie, luchtige blouse gemaakt van een duurzame, 100% katoenen hydrofiel stof. De blouse heeft ballonmouwen, een gerimpelde halslijn en ruffles bij de polsen. De blouse kun je gerust een maatje groter kopen, ook oversized valt hij heel mooi. Zo heb je er extra lang plezier van.
Stofsamenstelling: 100% katoen
Wasvoorschrift: wassen met gelijke kleuren op 30 graden. Niet strijken en niet in de droger.
Klanten kochten ook
- Broekje/Legging Magic Forest
Handgemaakte legging gemaakt van een duurzame, soepele Linnen jersey stof.
Let op: ik maak t/m maat 86 het broekjesmodel met boordjes bij de enkel en vanaf maat 92 het legging model. Vanaf maat 92 kost de legging…€ 15,00 - Tweelaags Rokje Way Back
Handgemaakt rokje van een duurzame katoenen stof. Het rokje heeft twee speelse lagen en een paperbag bovenrand met een doorgestikt elastiek. Het rokje is aan de onderkant afgewerkt met zoompjes.
Stofsamenstelling: 100%…€ 29,95 - Broekje/Legging Go Shine
Handgemaakte legging gemaakt van een duurzame, warme French Terry stof.
Let op: ik maak t/m maat 86 het broekjesmodel met boordjes bij de enkel en vanaf maat 92 het legging model. Vanaf maat 92 kost de legging…€ 15,00